AINULAADNE
ASUKOHT

Viigimetsa on kaasaegne elamupiirkond Kohila alevis, männimetsa all, mis on täiuslik koht perekondadele ning loodust armastavatele inimestele, sest Viigimetsas kõrgete mändide vahel saavad kokku lapsed, naabrid, oravad ja puhas metsaõhk. Jalutuskäigu kaugusele jäävad, erinevad poed, lasteaiad, koolid, uus spordikompleks ja ilus Keila jõgi, kus saab ujuda ja ka veespordiga tegeleda.

Viigimetsa Kodud asuvad Tallinnast täpselt parajalt lähedal, milles on ühendatud turvalisus, roheline elukeskkond ja väga hea infrastruktuur, kust jõuab autoga või rongiga Tallinna kesklinna vaid 30 minutiga, kusjuures rongijaam asub kõigest 5 minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Vaata Google Mapsist

autoga

30 min

Tallinna kesklinn

rongiga

30 min

Tallinna kesklinn

jalgsi

3 min

Kohila Coop

jalgsi

5 min

Kohila gümnaasium

jalgsi

4 min

Lasteaed männi

Viigimetsa Kodud asuvad Tallinnast täpselt parajalt lähedal – turvalisest ja rohelisest elukeskkonnast jõuab autoga Tallinna kesklinna vaid 30 minutiga. Pealinna saab mugavalt sõita ka rongiga – rongijaam asub vaid 5 minutilise jalutuskäigu lähedusel.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv